جستجو

خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد

خرید از تولیدی مشهد

فهرست مطالب

میزان بودجه و مدیریت آن در خرید مبل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مبل با توجه به ویژگی هایی مانند کیفیت، رنگ، نوع پارچه، سبک مبل و غیره از همدیگر متماز می شوند. یکی از مواردی که می توانید با هزینه های بسیار پایین مبل خریداری کنید، خرید از تولیدی مبل است. با ما همراه باشید تا به ویژگی های خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد بپردازیم.

راهنمای خرید هوشمندانه مبل از تولیدی

فاکتور های مختلفی در زمان خرید مبل در سبک های مختلف مورد توجه قرار می گیرد که می توانیم از جمله به سبک مبلمان و غیره اشاره نماییم. در ادامه به راهکار های هوشمندانه خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد می پردازیم.

برنامه‌ریزی و داشتن طرح کلی در ذهن در مورد خرید مبل

ابتدا نیاز‌ ها و سلیقه خود را در نظر داشته باشید. نیاز اصلی ترین عامل در خرید مبل است. انواع مبل، ابعاد مبل و سبک مبل بر اساس ابعاد فضای داخلی سنجیده شده و مورد توجه قرار می گیرد.

خرید-مبل-در-کرمان-4
خرید مستقیم مبل

تعیین بودجه لازم برای خرید

اگر بودجه لازم را تعیین نکنید با انتخاب های محدودی مواجه شده و با معرفی مبلمان خارج از محدوده بودجه خود از خرید مبل منصرف می شوید. در نتیجه در ابتدا بودجه مورد نظر و شرایط خرید را در نظر داشته و سپس برای خرید مبل اقدام کنید. محدودیت بودجه را مشخص کنید و در محدوده قیمتی که می‌ توانید خرج کنید، مبل مناسب را جست و جو نمایید.

کیفیت ساخت و طراحی مبل

کیفیت ساخت جز مواردی است که خریداران مبل به آن توجه دارند. به دلیل این که در صورت خرید مبل بی کیفیت، خریدار متضرر شده و باید با هزینه های کلان تعمیر تا تعویض مبل همراه باشد. اطمینان حاصل کنید که مبل از مواد با کیفیت و مطابق با استاندارد های صنعت ساخته شده است.

توجه به طراحی و سبک مبلمان و تجهیزات همراه آن

مبل‌ها در انواع سبک‌ ها و طراحی ‌ها ساخته می شوند از جمله می توانیم به مبلمان راحتی، مبلمان کلاسیک، مبلمان سلطنتی و غیره اشاره کنیم. در زمان خرید به فضای داخلی خود توجه کرده و سعی کنید با توجه به فاکتور های بررسی شده، بهترین سبک را انتخاب کنید. در ادامه به خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد می پردازیم.

خرید از مشهد
خرید از مشهد

محل قرارگیری مبل در فضای داخلی

یکی از موارد مهم ابعاد و گنجایش آن است که در فضای داخلی مورد توجه قرار می گیرد. اندازه فضایی که برای مبل دارید را در نظر بگیرید تا مبل انتخابی مناسب به اندازه و شکل اتاق شما باشد.

مقایسه قیمت و کیفیت مبل

اگر برند های معتبر مبل را می شناسید در ابتدا به چندین برند معتبر مقایسه کرده و از لحاظ قیمتی مبل مد نظر خود را قیمت نمایید. در نظر داشته باشید شرایط خرید مبل نیز مورد توجه بوده و اگر توانایی پرداخت کل هزینه مبل را ندارید، با خریدار مبل در مورد شرایط پرداخت صحبت نمایید. پس از بررسی کامل می توانید جهت خرید مبل اقدام نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و هزینه های لازم جهت خرید مبل می توانید با مجموعه ایبلو همراه باشید. در این مجموعه امکان خرید مبل اقساطی با شرایط ویژه و بازپرداخت عالی وجود دارد. جهت خرید مبل از تولیدی مبل مشهد با تخفیفات ویژه با مجموعه مبلمان ایبلو همراه باشید.

مشاوره های لازم جهت خرید مبل

در صورت امکان، با کارشناسان مشاور مبلمان ایبلو که رایگان نیز می باشد مشورت کنید. می توانید جهت دیزان صحیح مبل با معماران داخلی نیز مشاوره نمایید. آن ها می‌ توانند نکات مهمی را در مورد انتخاب مبل به شما بیاموزند. مواردی مانند ابعاد مبل، سبک مبل، رنگ مبل، نوع پارچه و غیره در مشاوره مورد توجه قرار می گیرد.

شماره جهت مشاوره تخصصی با کارشناسان حرفه ای ایبلو: 11 100 910 (051)

مشاهده نظرات خریداران مبل مشابه شما

نظرات خریداران مبل در زمان خرید نیز مورد توجه قرار می گیرد. اگر مبلی را از اینترنت می‌ خرید، نظرات و امتیاز های دیگران را نیز بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که مبل انتخابی مورد رضایت بقیه قرار گرفته باشد. در ادامه به سایر جزییات خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد می پردازیم.

تست و ارزیابی های لازم قبل خرید

شما پس از خرید چندین سال از مبل مورد نظر استفاده می کنید. بهتر است از تمامی جهات مبل را بررسی و ارزیابی نمایید. توجه پارچه، میزان راحتی مبل در زمان تست و ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی اهمیت بسیاری در زمان خرید دارد. اطمینان حاصل کنید که فروشنده گارانتی و خدمات پس از فروش دارد تا در صورت نیاز بتوانید از این خدمات استفاده کنید. در صورتی که مبل شما دچار ایراد شود، می توانید از خدمات فنی و رایگان تولیدی مبل استفاده نمایید. در تولیدی ایبلو ما همه محصولات را با 24 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش ارائه می دهیم. دیگر نگران نباشید ما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

هزینه های حمل و نقل

حمل بار امروزه هزینه های بسیار زیادی دارد. به همین دلیل می توانید از خدمات رایگان برخی از تولیدی های مبل استفاده نمایید. یکی از مجموعه های معتبر در زمینه فروش انواع مبلمان و تجهیزات چوبی منازل، مجموعه تولیدی مبل ایبلو بوده که می توانید جهت خرید اقساطی مبل کلاسیک، مبل راحتی، مبل سلطنتی، جلو مبلی، آباژور و غیره به این مجموعه مراجعه کنید. ضمن اقساطی بودن مبلمان ما کلیه سفارشات مبلمن به رایگان به سراسر ایران در بسته بندی و وکیوم با بیمه ارسال می شود

شرایط خرید و بازپرداخت هزینه ها

امروزه بسیاری از افراد توانایی مالی جهت خرید مبل را ندارند، در این صورت اگر از بازپرداخت هزینه ها اطمینان دارید، می توانید اقدام به خرید مبل اقساطی نمایید. در زمان سفارش و پرداخت پیش پرداخت، مدت زمان پرداخت، نحوه پرداخت و شرایط بازپرداخت را به دقت بررسی کنید. در تولیدی مبلمان ایبلو شما می توانید محصولات ما را به اقساط خریداری کنید.

مدت زمان تحویل مبل

با توجه به این که مبل را از تولیدی مبل خریداری می کنید، امکان خرید و ارسال آنی وجود ندارد. برای همین دلیل می توانید ثبت سفارش کرده و مبل مد نظر شما طراحی و تولید می شود. زمان طراحی و ساخت به جزییات مبل بستگی دارد. مطمئن شوید که مدت زمان تحویل مبل به شما مناسب است. در تولیدی مبلمان ایبلو در صورت موجود بودن مبل مورد نظر شما آنی برای شما وکیوم و بسته بندی و ارسال می شودو در غیر اینصورت کارشناسان با شما تماس گرفته و بعد از راهنمایی در اسرع وقت مبل مورد نظر شما با کیفیت عالی تولید و ارسال می شود.

خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد

برای خرید مستقیم مبل از تولیدی در مشهد شما می توانید به فروشگاه مبلمان ایبلو مراجعه نمایید. در تولیدی مبل ایبلو ما به کیفیت اهمیت زیادی می دهیم. متریال مورد استفاده در این تولیدی از بهترین های بازار می باشد و توسط استادکاران قهار تبدیل به بترین مدل های مبل راحتی و مبل کلاسیک می شودند. شما حتی می توانید با مراجعه به فروشگاه مبل ایبلو درخواست بازدید از کارخانه مبل سازی ایبلو نمایید. ما خوشحال خواهیم شد پذیرای شما عزیزان در محل تولید مبلمان ایبلو باشیم.

از آنجا که ایبلو خود تولیدی مبل است و در تهیه متریال از چوب تا پارچه دقت زیادی به خرج می دهد برای ارسال نیز مبلمان را وکیوم کرده و با گارانتی برای شما ارسال می کنیم. ایبلو همیشه در کنار مشتریال از زمان مشاوره برای خرید تا سال ها بعد برای خدمات بعد از فروش خواهد بود. به همین خاطر برای رفاه حال مشتریان عزیز که قصد خرید مبل با کیفیت دارند حراج ها و تخفیف های متنوع در نظر گرفته است. و در همین مورد شرایط خرید مبل اقساطی را نیز فراهم آورده است

جمع بندی

در این بحث به موضوع خرید مستقیم مبل از تولیدی مشهد پرداختیم. سعی داشتیم اطلاعات لازم را در مورد جزییات مبل ارائه کنیم. اگر سوالی در مورد روش های خرید مبل ارزان دارید، می توانید با کارشناسان سایت فروشگاه مبلمان ایبلو همراه باشید.

51 پاسخ

 1. چقدر خوب میشه این مبل های که گذاشتید قیمت هم می‌داشت. چطور میشه از این مبلها تصاویر بیشتر یا یک فیلمی چیزی دید که بتونم بهتر تصمیم بگیرم

  1. سلام تمامی این محصولات دارای قیمت و اطلاعات کامل هستن فقط کافیه به لینک زیر مراجعه فرمایید تمامی مبلهای برند ایبلو به همراه قیمت موجود.

  1. سلام به صفحه اصلی مراجعه فرمائید و بر روی گارانتی و خدمات پس از فروش کلیک فرمائید. و شرایط را مطالعه بفرمائید. همه محصولات ایبلو دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است.

 2. سلام و عرض ادب از دیدن محصولات تون واقعا لذت بردم خداقوت به این همه خلاقیت

  1. از منوی اصلی بر روی گزینه مبل راحتی کلیک فرمائید. در صفحه مورد نظر تمامی مبل های راحتی ما با لیست قیمت و تخفیف موجود است

 3. سلام خسته نباشی.
  پذیرایی خونم ۶۰ متر بشکل مربعه چه مبل بهتر میاد برای این فضا

  1. با سلام و احترام خوب باید فضا رو مورد بررسی قرار داد در مواقعی مبل ال عالی هست و در مواقعی هم باید از محصولات دیگر استفاده کنید شما می توانید با مشاوره تخصصی و رایگان از کارشناسان تولیدی ایبلو به نتیجه مطلوب خود برسید.

  1. مبل راحتی تخت شو هم موجو است اگر مبل راحتی مد نظر داشتید که ویژگی تخت شدن نداشته باشه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مورد را براتون طراحی کنند.

 4. سلام کاش برای ما فرهنگیان شرایط اقساط بیشتری میداشتید مبل راحتی شما رو پسندیدم اما شرایطش برام سخته

  1. با سلام و احترام شما فرهنگیان عزیز حق به گردن ما دارید و ما هر چه داریم از معلمان و فرهنگیان است برای این مورد لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودتون رو معرفی کنید تا شرایط اقساطی مد نظر شما بررسی و اعمال شود

 5. سلام
  من از مشتریان قدیمی ایبلو هستم و بشدت از کیفیت کارشون راضیم.
  تنوع کار و کیفیت بالا و حسن اخلاق پرسنل مجموعه از خصوصیات بارز شون هست.
  امیدوارم این موفقیت، روزافزون باشه.

  1. با سلام و احترام فراوان با تشکر از شما این نظرات شما باعث انرژی بیشتر مجموعه می شه از لطف شما سپاسگزارم

 6. سلام مشاوره میدین چجوری مبل بخریم برای مدل و رنگش نمیدونم

  1. با سلام و احترام بله حتما شما می توانید به کارشناسان مبل ایبلو تماس بگیرید و مشاوره حرفه ای و رایگان چیدمان دکوراسیون و انتخاب مبل دریافت کنید

  1. با سلام و احترام گارانتی محصولات سه سال و خدمات پس از فروش 10 سال می باشد که در صفحه مربوط به گارانتی همه موارد توضیح داده شده است

  1. با سلام و درود شما می توانید توسط سایت خرید خود را ثبت نمایید و ما کلیه محصولات را به رایگان و بسته بندی شده و وکیوم با گارانتی و بیمه برای شما ارسال می کنیم

  1. با سلام و درود صد درصد برای نو عروسان شرایط و تخفیفات ویژه داریم

  1. باسلام. بله برای انتخاب مبل، سبک دکور خانه و نحوه چیدمان آنها می تونید از مشاوره رایگان ایبلو استفاده کنید
   باافتخار

 7. سلام و وقت بخیر مبل‌های راحتی تون شرایط قسطی هم داره ؟

  1. سلام و احترام. بله مبل های راحتی ایبلو هم شامل شرایط پرداخت اقساطی می شوند

 8. پایه مبل ما مشکل داشت و خدمات بسیار عالی گروه ایبلو سریع آمدند و برطرف کردند ممنونم از گروهشون که با اخلاق هستند

  1. بادرود
   مبل راحتی دو مدل بنام های الین و اورلاندو روی سایت موجود است

 9. لطف فرمایید نوع مدل وقیمت رانیز در سایت منظورفرمایید

  1. بادرود
   تمامی محصولات بروی سایت ایبلو دارای نام و قیمت می باشند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره پشتیبانی 9563 781 0993 تماس بگیرید.

 10. سلام فروش اینترنتیندارید؟؟؟؟میخواستم نمونه همراه با قیمت ببینم.

   1. با سلام و احترام بله ایبلو برند تولیدی مبل هست که 3 دهه در کار تولید مبل فعال می باشد

  1. سلام دوست عزیز بله سایت ایبلو سایت فروش مستقیم اینترنتی مبل از تولیدی مبل می باشد

 11. ای کاش شرایط اقساط هم داشتین. خرید مبل نقدی الان سخت شده …

  1. سلام دوست عزیز ایبلویی
   ما شرایط اقساطی فروش مبل داریم شما می توانید هنگام خرید انتخاب کنید که اقساط پرداخت می کنید با نقد

 12. سلام محصولات ایبلو گارانتی داره؟ لطفا شرایطشو بفرمایید

  1. سلام دوست عزیز ایبلویی
   بله تمامی محصولات ایبلو 24ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش دارد

  1. سلام دوست عزیز آدرس :ویلاشهر، نبش امام‌رضا 7 شماره تلفن 9563 781 0993 و 11 100 910 (051)

 13. باسلام.مشهد مهد تولید انواع و اقسام مبل است. اما سند جهانی آن بنام استان دیگه صادر میشه. مایه تأسف است.

  1. سلام و دورد به شما دوست عزیز بله منم معتقدم مشهد در این زمینه مظلوم واقع شده است

 14. مجموعه ایبلو یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان شهر مشهد میباشد، و من از کیفیت فوق العاده محصولات این مجموعه رضایت کامل دارم

  1. سلام این نظر لطف شماست. ممنون بابت این همه محبت

 15. لطفا حتما اول مبل رو با چشای خودتون ببینید و با کارشناس خبره خودتون کیفیتش رو بررسی کنید بعد بخرید.من شب عید از تولیدی مشهد مبل سفارش دادم. چیزی برام فرستادن یک دهم مبل اصلی کیفیت داشت و هنوز درگیر تعویضش هستم و ده جور بهانه میارن که پس نگیرن چون میدونن چیکار کزدن. لطفا اصلا گول قیمت‌ها و تخفیفها رو نخورید

  1. وقت بخیر
   درست میفرمایید خرید مبلمان مرغوب و با کیفیت امری پیچیده و دشوار است. پیشنهاد ما این است برای خرید مبلمان به برندهای معتبر در این حوزه مراجعه کنید. خرید از برند علاوه بر اینکه نگرانی شما را هنگام خرید کاهش می دهد، کیفیت و جزئیاتی را برای شما تضمین می کند که احتمال زیاد در زمان خرید اطلاعی از آن نداشته اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه