جستجو

بین بگ

رنگ پارچه
رنگ پارچه را انتخاب کنید
نوع پارچه
پارچه مورد نظر را انتخاب کنید
پاف
هپی-چیر-گرند-سبز-1هپی-چیر-گرند-سبز-2

بین بگ گرند با تنوع 7 رنگ

4,200,000 تومان
امتیاز 5.00 از 5

بین بگ چیست؟

بین بگ (Bean Bag) که به هپی چیر نیز معروف است، راحت‌ترین مبلی است که بخاطر بی شکل و نرم بودنشان به آن‌ها مبل شنی هم گفته می‌شود. دلیل استقبال فراوان از بین بگ راحتی و آرامشی است که افراد هنگام نشستن روی آن حس می‌کنند.

مجموعه تولیدی مبلمان ایبلو نیز در کنار سایر محصولات انواعی از بین بگ‌های های بسیار راحت و کاربردی را تولید می‌کند.

تنوع رنگی بین بگ‌های ایبلو زیاد است و با وجود یکسان بودن شکل ظاهری، با پارچه‌هایی با تنوع رنگی بالا روکش شده‌اند و هر رنگی که مدنظرتان باشد را می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

راهنمای خرید بین بگ

برای خرید بین بگ باید به سه نکته توجه کرد:

  • نوع مواد پر شده 
  • شکل و اندازه بین بگ
  • پارچه بکار رفته

مواد بکار رفته برای پر کردن این مبل‌های راحتی به قدری انعطاف پذیر است که هنگام نشستن بر روی آن حس می‌کنید روی شن‌های نرم ساحل لم داده‌اید.

این محصول برای افرادی که مدت زیادی به طور نشسته و یا ایستاده کار می‌کنند بسیار مناسب است. چرا که باعث ایجاد آرامش و کاهش درد عضلانی در این افراد می‌شود.

شاید شما هم تصور کنید که نشستن روی این مبل‌های نرم چه فرقی با سایر مبل‌ها دارد و ممکن است نشستن روی آن باعث کمردرد بیشتر شود. اما اصلا اینطور نیست.

بین بگ‌ ایبلو به قدری نرم و انعطاف پذیر است که به محض نشستن و لم دادن روی آن‌، فرم بدن شما را به خود می‌گیرد و باعث می‌شوند عضلات شما در حالت ریلکس و آزاد قرار بگیرد.

به همین دلیل است که استفاده از بین بگ به افرادی که فعالیت بدنی کمی دارند و به طور مداوم مشغول کار هستند توصیه می‌شود. همچنین این مبل‌های راحتی بهترین انتخاب برای فضای نشیمن، اتاق خواب و اتاق بازی کودک هستند.

البته امروزه امکان قرار دادن بین بگ در هر قسمتی از خانه وجود دارد. فقط هنگام انتخاب آن باید به رنگبندی آن فضا توجه داشته باشید تا هماهنگی و تناسب محیط منزل حفظ شود. وجود بین بگ ایبلو در هر قسمتی از خانه باعث می‌شود تا حس خوب آرامش مهمان خانه‌تان باشد.

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه