جستجو

مبل اقساطی

در این مقاله درباره مبل اقساطی و روش های خرید مبل اقساطی در سراسر ایران صحبت می کنیم و به شما بهترین فروشگاه تولیدی مبلمان که به صورت اقساطی با کیفیت ترین مبل ایران را تولید و عرضه می کند معرفی می کنیم
مبل-اقساطی-1

فهرست مطالب

بسیاری از افراد توانایی مالی برای خرید مبل باکیفیت را ندارند و سعی می کنند مبلمان با کیفیت بسیار پایین را خریداری نمایند. خرید مبل اقساطی یکی از بهترین راهکار ها برای خرید مبل باکیفیت با شرایط ویژه است.

خرید مبل اقساطی به معنای پرداخت بخشی از هزینه مبل در هنگام خرید است. معمولاً با پیش پرداخت می ‌توانید مبلمان خود را خریداری نمایید. پرداخت هزینه ها به صورت ماهیانه بوده و در هنگام سفارش می ‌توانید یک دوره ثابت مثلاً شش ماه، سه ماه یا دوازده ماه را برای خرید مبل و پرداخت اقساط آن در نظر داشته باشید. تولیدی مبل ایبلو با حذف واسطه ها و با تخفیف اقدام به فروش ویژه مبلمان و محصولات خود به صورت اقساطی و بدون سود می نماید. با این روش شما در حراج و فروش ویژه مبل ایبلو از تولیدی مبل با تخفیف اقدام به خریداری مبل از تولیدی مبل می نمایید.

فاکتور های مهم در خرید مبل اقساطی

توانایی پرداخت هزینه های مبل

یکی از موارد مهم پرداخت اقساط بوده که می توانید به صورت منظم و به موقع پرداخت نمایید. اگر توانایی پرداخت ماهیانه اقساط را ندارید، از خرید مبلمان صرف نظر نمایید.

در نظر داشته باشید نرخ سود یا به عبارت دیگر نرخ بهره نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. اگر نرخ سود بالایی در نظر گرفته شود، شما باید چندین برابر هزینه های مبل را پرداخت نمایید. پس باید نرخ بهره به صورت معقول بوده و پس از بررسی شرایط لازم به خرید نمایید.

مبل-اقساطی-2
مبل-اقساطی-2

اطمینان از فروشگاه یا مجموعه سازنده مبلمان

قبل از هرگونه معامله از اعتبار مجموعه طراح مبل اطمینان حاصل نمایید. همچنین اعبار حسب بانکی و چک های بانکی نیز اهمیت بسایار بالایی دارد. در این صورت می توانید پس از خرید مبل نیز برای گارانتی خدمات پس از فروش و مشکلات به وجود آمده به این مجموعه مراجعه نمایید.

بررسی جزییات معامله

معامله بین فروشنده و خریدار باید بدون نقطه مبهمی به صورت شفاف انجام می شود. باید قرارداد یا فاکتور فروش معامله را مطالعه کرده و سپس بر اساس محاسبات انجام شده خرید نمایید. در نظر داشته باشید خرید اقساطی مبل به شما کمک می کند که مدیریت مالی داشته و مبلمان با کیفیت تری را خریداری نمایید. در ادامه بیشتر به مزایای خرید مبل اقساطی می پردازیم.

مزیت های خرید مبل به صورت اقساطی

عدم محدودیت مالی

برای خرید مبل به صورت نقدی نیاز است تا تمام هزینه های مبل را پرداخت کرده سپس اقدام به خرید مبل نمایید. در صورتی که تمام هزینه های مبل را نمی توانید پرداخت کنید، می توانید از شرایط فروش فروشگاه معتبر مبل استفاده نمایید. با تاوجه به موارد ذکر شده، در زمان خرید اقساطی محدودیت مالی نخواهید داشت.

مبل-اقساطی-3
مبل-اقساطی-3

مدیریت مالی

با پرداخت ماهیانه اقساط مبل می ‌توانید هم صاحب مبل مدنظر و دلخواه خود شده و هم از درامد خود بصورت ماهیانه اقساط مبل را پرداخت نمایید. در این صورت دیگر نگران تورم و افزایش یکباره قیمت مبل نخواهید بود. خرید اقساطی به مدیریت مالی بهتر در زندگی در این شرایط اقتصادی نابسامان کمک می کند.

پیشرفت و سرمایه گذاری در موارد دیگر

ممکن است شما سرمایه در نظر داشته باشید اما با خرید نقدی باید هزینه های بالایی به صورت یکجا پرداخت نمایید. در این صورت با کاهش نقدینگی همراه می شوید. در صورت خرید اقساط می توانید بخشی از سرمایه خود را در موارد مختلفی سرمایه گذاری کرده و این عامل باعث پیشرفت شما در زندگی می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید مبل اقساطی، خرید مبل کلاسیک، مبل سلطنتی، مبل راحتی, میز ناهار خوری, میز تلویزون, آینه کنسول و اطلاع از هزینه ها و شرایط پرداخت آن ها به سایت فروشگاهی مبلمان ایبلو مراجعه کنید.

شماره تلفن: 11 100 910 (051)

معایب خرید اقساطی مبل

پرداخت هزینه اضافه

بسیاری از مجموعه ها در صورت خرید اقساطی هزینه ‌ای را به عنوان سود از شما دریافت می کنند که در صورت خرید نیازی به پرداخت سود بیشتر نخواهد بود. در صورت خرید غیر نقدی ممکن است محدودیتی در انتخاب تنوع محصولات داشته باشید. تولیدی مبلمان ایبلو بدون دریافت سود و بدون محدودیت انواع محصولات خود را در فروش ویژه عرضه می نمایید.

عدم توانایی پرداخت

در زمان خرید مبل باید از درامد و حقوق ماهیانه خود اطمینان داشته و بر اساس آن تصمیم به خرید مبل مورد نظر نمایید. در نتیجه خرید مبل با شرایط ویژه و اقساط مزایا و معایب خاص خود را دارد که در زمان خرید باید به موارد ذکر شده توجه نمایید.

خرید مبل اقساطی و بدون پیش پرداخت

خرید مبل بدون پیش پرداخت به این معنا است که شما بدون پرداخت هیچ وجهی می توانید مبل خریداری کرده و به صورت ماهیانه با مبالغ مشخص پرداخت نمایید. در این صورت برنامه ریزی بهتری داشته و می توانید از خدمات تولیدی های مبل یا فروشگاه های آن استفاده نمایید.مجموعه تولیدی مبل ایبلو در فروش ویژه خود اقدام به فروش بدون پیش پرداخت و ارسال رایگان به سراسر ایران می نماید.

چگونه کیفیت و دوام مبل را بررسی کنیم؟

قدم اول حتما نیاز های مورد انتظار خود را بررسی نمایید. مبلمانی که معمولاً در منازل یا ادارات استفاده می شود با همدیگر متفاوت بوده و باید به دوام و آن توجه نمایید. مبلمان در اشکال مختلفی طراحی می شود که با توجه به متریال ساخت و کیفیت تجهیزات استفاده شده باعث افزایش عمر مبل می شود.

رنگ بندی مبل اهمیت داشته و باید با توجه به فضای داخلی خود مبلمان مد نظر را خریداری نمایید. در کنار موارد ذکر شده، خدمات پس از فروش، روش های پرداخت و گارانتی اهمیت داشته و سعی کنید قبل از خرید ارزیابی و مقایسه بین مبلمان مختلف داشته باشید تا بتوانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید.

هدف از خرید مبل اقساطی چیست

در زمان خرید مبل اهداف مختلفی در نظر گرفته می شود. راحتی مبل یکی از موارد مهم اما محصول خریداری شما باید هماهنگی کاملی با سبک دکور شما داشته باشد تا بتوانید تجهیزات دکوری تجهیزات نصبی را با توجه به موارد عنوانی خریداری و نصب نمایید

یکی از مجموعه های معتبر در زمینه تولید و فروش انواع مبلمان، انواع تجهیزات دکوری، صنایع چوبی، آباژور، مبلمان راحتی، مبلمان کلاسیک و مبلمان سلطنتی مجموعه‌ی تولیدی ایبلو ست. می ‌توانید جهت خرید مبل راحتی در مشهد و اطلاع از قیمت تمامی محصولات به فروشگاه آنلاین مجموعه مراجعه و یا با کارشناسان متخصص در تماس باشید.

مبل اقساطی در تهران

شما تهرانی های عزیز هم می توانید در جشنواره فروش مبلمان ایبلو از شرایط خرید مبلمان اقساطی ایبلو بهرمند شوید. کافی است با مراجعه به سایت فروشگاه مبلمان ایبلو مبل محصولات ایبلویی مورد نظر خود را انتخاب کنید و در هنگام خرید مبلمان به صورت اقساطی هزینه مبلمان خود را پرداخت کنید. ما در تولیدی مبلمان ایبلو با شعار کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر با سود کمتر بهترین ها را برای شما مهیا کرده ایم. محصولات ایبلو دارای 24 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش است و شما به جز تخفیف هنگام خرید از مزایای ارسال رایگان به صورت بسته بندی شده و وکیوم محصولات ایبلو نیز بهره مند می شوید.

 

جمع بندی

مبلمان جزء مواردی است که در منازل قابل رویت و مشاهده بوده و در هر لحظه در حال مواجه شدن با آنها هستیم. بهتر است انتخاب هوشمندی در زمان خرید مبل داشته باشیم که دوام بالایی داشته و در عین حال ظاهری زیبا و راحت داشته باشد. برای خرید مبل سلطنتی، مبل کلاسیک و سایر تجهیزات چوبی به صورت اقساطی به فروشگاه ایبلو مراجعه کنید. جای مبل اقساطی ایبلو در منزل شما خالیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه