جستجو

پاف

سویل-چهارخانه-سورمه-ای-2سویل-چهارخانه-سورمه-ای-1
حراج!
صندلی راحتی تک نفره سِویل (سفید سرمه ای)
3,900,000 تومان
امتیاز 5.00 از 5
سویل-چهارخانه-ریز-سفید-مشکی-2سویل-چهارخانه-ریز-سفید-مشکی-3
حراج!
صندلی سِویل(پارچه ترک)
3,900,000 تومان
سویل-چهارخانه-مشکی-2سویل-چهارخانه-مشکی-1
حراج!
صندلی راحتی تک نفره سِویل چهارخانه ریز
3,900,000 تومان
امتیاز 3.00 از 5

پاف

پاف یکی از وسایلی است که به تکمیل دیزاین خانه در کنار سایر مبلمان کمک می‌کند. ست مبلمان در هر سبکی که باشد به تنهایی جالب به نظر نمی‌رسد و انگار که یک چیزی کم دارد. بهتر است برای زیبا و کامل دیده شدن مبلمان در کنار آن از عسلی استفاده کنید.

پاف ها خود انواع متفاوتی دارند و ما در تولیدی مبلمان ایبلو تعداد زیادی از پاف های ساده، پایه‌دار و دارای پشتی را تولید کرده و در رنگ‌های متنوع به هموطنان عزیز ارائه می‌کنیم. تنوع رنگی این پاف ها به قدری زیاد است که همه افراد می‌توانند پاف مورد نظر خود را از بین آن‌ها انتخاب کنند.

استفاده از پارچه‌های چهارخانه با رنگ‌های متفاوت و دو رنگ ترکیبی، ظاهر بسیار زیبایی به این پاف ها داده است. فقط باید دقت کنید که تم رنگی عسلی و سایر مبلمان باهم همخوانی داشته باشند.

کاربرد پاف

چنانچه بخواهید از پاف ها به عنوان یک صندلی برای نشستن استفاده کنید مدل‌های دارای پشتی برایتان مناسب خواهند بود. البته از مدل‌های ساده هم می‌توانید استفاده کنید اما انواع دارای تکیه‌گاه راحتی بیشتر شما را هنگام نشستن فراهم می‌کنند.

بسیاری از افراد با موارد استفاده پاف آشنایی ندارند و از این رو تصور می‌کنند استفاده از آن در منزل کاری بی‌فایده است. درحالیکه در دورهمی‌ها و مهمانی‌ها به عنوان میز برای برای قرار دادن لوازم پذیرایی کاربرد دارد.

یا برای مثال زمانی که روی مبل نشسته و به تماشای تلویزیون، استراحت یا خواندن کتاب می‌پردازید می‌توانید پاهای خود را روی پاف قرار داده و از گذراندن اوقات فراغت خود لذت ببرید. پاف های قدیمی ارتفاع بیشتری داشتند اما پاف های جدید تولید شده در مجموعه ایبلو دارای ارتفاع کمتری هستند و می‌توان به راحتی از آن‌ها به عنوان میز هم استفاده کرد.

بخصوص مدل‌های پایه‌دار ایبلو برای این کار مناسب‌تر هستند. دکوراسیون خانه‌تان با هر سبکی که باشد می‌توانید با استفاده از انواع پاف های موجود در فروشگاه اینترنتی مبلمان ایبلو جلوه دیگری به چیدمان منزل ببخشید.

پاف ایبلو

پاف های ایبلو ابعاد متناسبی دارند و فضای بین مبل‌ها را از بین نمی‌برند. البته این را هم در نظر داشته باشید که موارد استفاده از پاف به فضای پذیرایی و نشیمن خانه محدود نمی‌شود و حتی ممکن است در اتاق خواب کاربرد بیشتری داشته باشد.

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه