جستجو

سوالات متداول

بله! تمامی ست‌های مبل ایبلو را می توانید با شرایط اقساطی متنوع بر اساس نیاز خود ثبت سفارش کنید.

شما می توانید به چند روش ثبت سفارش کنید. 1-خرید از طریق سایت ایبلو 2- حضور در شعب ایبلو که آدرس در صفحه تماس با ما آورده شده است و ثبت سفارش حضوری 3- ثبت سفارش در سوشال مدیا رسمی تولیدی ایبلو 4- ثبت سفارش تلفنی با شماره‌های موجود در سایت تولیدی ایبلو

بله، تمامی محصولات ایبلو دارای 36 ماه ضمانتنامه کتبی و 10 سال خدمات پس از فروش است.

بله، ایبلو در تنوع محصول بیظیر است، اما اگر طرحی دلخواه که در ایبلو موجود نیست مد نظر است می توانید با تماس با کارشناسان ما و ارسال مشخصات مدل از ایبلو مشاوره قیمت دریافت کنید و در صورت تایید ثبت سفارش نمائید.

بله، شما می توانید به دلخوا و بر اساس نیاز خود به تعداد یک، دو، سه یا نیم ست و ..  مبلمان خرید نمائید.

بله، ایبلو تولیدکننده است و تمامی موارد قابل سفارشی سازی است.

بله، در صورت خرید هر کدام از  ست مبلمان و خرید بر اساس سقف معین ارسال به کل ایران رایگان می باشد.

بله، محصولات ایبلو دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد و محصول در هنگام ارسال به صورت وکیوم و در بسته بندی مخصوص و با بیمه  ارسال می شود.  تا به این لحظه به خاطر استفاده از بسته بندی وکیومی و خاص هیچ نارضایتی نداشته‌ایم در صورت وجود هر عیب در هنگام تحویل محصول را مجدد برای شما ارسال می کنیم.

چون ایبلو تولیدی مبلمان است و دست واسطه ها را کوتاه کرده است. ضمن اینکه ایبلو محصولات تولیدی خود را با حاشیه سود پایین اراده می کند.

بله، شما می توانید با تماس با کارشناسان ما و ارسال عکس از محیط مورد نظر برای استفاده از محصولات ایبلو از متخصصان ایبلو درباره چیدمان و انتخاب محصول و انتخاب رنگ و .. برای ست کردن محصول با دکوراسیون مد نظر مشاوره دریافت کنید.

اگر با مطالعه موارد فوق پاسخ خود را دریافت نکرده‌اید می توانید سوالات خود را مستقیما از تیم مدیریت ایبلو به یکی از روش‌های زیر بپرسید.

  • پیام در چت آنلاین سایت
  • شماره گیری 02191012406 – 05137114778 – 09020052227
  • پرسش سوال در بخش کامنت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه