جستجو

انواع مختلف اکسسوری ایبلو

مدل
مدل را انتخاب کنید

دکوری

اکسسوری‌ها یا همان وسایل تزئینی تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارند و معمولا تعدادی از آن‌ها در همه خانه‌ها وجود دارد. لوازم تزئینی که تحت عنوان اکسسوری شناخته می‌شوند یک گروه بسیار گسترده است که لوازم متنوعی را شامل می‌شود.

متریال‌های مورد استفاده برای ساخت اکسسوری‌ها نیز متنوع هستند و در انواع چوبی، فلزی، سنگی، شیشه‌ای و … تولید می‌شوند. در این میان، اکسسوری‌های چوبی طرفداران زیادی دارند و امروزه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

وجود این اکسسوری‌ها فضای منزل را خاص و زیبا کرده و در داشتن دکوراسیونی شیک و جذاب به شما کمک می‌کنند. مجموعه تولیدی ایبلو انواع لوازم تزئینی چوبی همچون گلدان، مجسمه آدمک و درخت، جاعودی و اکسسوری‌هایی از این قبیل را تولید کرده و به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

اکسسوری‌های چوبی نسبت به سایر مدل‌ها مزایایی دارند که زیبایی فوق‌العاده و خاص، مقامت و دوام بالا، داشتن صرفه اقتصادی و روح بخشیدن به فضای داخلی ازجمله ویژگی‌های مثبت این لوازم هستند. اگر شما هم احساس می‌کنید دکوراسیون خانه‌تان بی روح و تکراری شده کافی است چند اکسسوری چوبی را در بخش‌های مختلف خانه قرار دهید.

همانطور که می‌دانید بعد از ساخت مبلمان‌ها تکه‌هایی از چوب‌ها باقی می‌مانند و این مجموعه برای حفاظت از محیط زیست و عدم برش درختان بیشتر، تمام اکسسوری‌ها را از تکه‌های باقی مانده چوب‌های راش و گردو می‌سازند.

هنرمندان مجموعه ایبلو نیز طرح‌های خاص و خلاقانه‌ای روی این چوب‌ها پیاده می‌کنند و نتیجه این کار اکسسوری‌ های زیبایی است که مشاهده می‌کنید. استفاده از اکسسوری‌های چوبی ایبلو در کنار مبلمان اصلی، جلوه‌ی خانه را دوچندان می‌کند.

تنوع این محصولات زیاد است و هرمدل را که بپسندید می‌توانید سفارش دهید. اکسسوری‌های ایبلو کاملا با ظرافت تولید شده‌اند و در هر قسمت از خانه از آشپزخانه گرفته تا اتاق خواب، نشیمن، پذیرایی، در سرویس بهداشتی و جلوی آینه و حتی در دفتر کار می‌توان این لوازم تزئینی را قرار داد. فقط باید توجه داشته باشید که این اکسسوری‌ها با سایر مبلمان هماهنگ باشند.

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه