ارسال رایگان به سراسر کشور – مشاوره تخصصی 09937819563

انواع میز کنسول ایبلو

میز کنسول

کنسول جزو میزهای دکوری و شیک است که هم کارایی زیادی دارد و هم وجود آن در خانه به جذابیت و زیبایی بیشتر فضای داخلی کمک می‌کند.  این میز جادار و زیبا در هر بخشی از خانه قابل استفاده است و نسبت به سلیقه و نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین میز کنسول را انتخاب کنید.

این میز در خانه‌ها معمولا همراه با آینه و یا بدون آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فارغ از اینکه خانه‌تان کوچک باشد یا بزرگ، برای بهتر دیده شدن چیدمان توصیه می‌شود کنسول را نادیده نگیرید. میز کنسول‌ها تنوع زیادی دارند و در انواع سبک‌ها و طرح‌ها تولید می‌شوند.

کنسول ایبلو در گروه مبلمان کلاسیک قرار دارد و از ویژگی‌های این سبک طراحی برخوردار است. این کنسول دارای کمدهایی است و امکان قرار دادن وسایل زیادی داخل آن را برای شما فراهم می‌کند.

بعضی از افراد از کمدهای این کنسول برای نگهداری لوازم و مدارک با ارزش استفاده می‌کنند و برخی دیگر وسایلی همچون ظروف پذیرایی و وسایل یادگاری و قدیمی را در آن قرار می‌دهند. گاهی اوقات نیز فقط برای قرار دادن لوازم دکوری از آن استفاده می‌شود.

یکی از بهترین مکان‌ها برای قرار دادن میز کنسول، اتاق نشیمن است. چرا که این فضا حالت گرم و صمیمی دارد و پذیرایی از مهمانان در دورهمی‌ها در این فضا انجام می‌شود. به همین دلیل چیدمان دکوراسیون آن اهمیت زیادی دارد.

استفاده از یک میز کنسول در فضای نشیمن می‌تواند به ایجاد نقطه کانونی کمک کند. همچنین می‌توانید تعدادی از لوازم پذیرایی را داخل کمدهای این کنسول قرار داده و برای پذیرایی از مهمانان مجبور به رفتن به آشپزخانه نباشید. کنسولی که در این فضا قرار می‌دهید باید به اندازه کافی شیک و جذاب بوده و در هماهنگی کامل با سایر مبلمان باشد.

از این میز بیشتر به منظور تکمیل دکور و چیدمان استفاده می‌شود اما کنسول های مجموعه ایبلو به گونه‌ای طراحی شده که همزمان با زیبایی ظاهری کارایی بالایی دارد.

علاوه بر فضای نشیمن، در اتاق خواب و راهروی ورودی خانه هم می‌توان از وجود کنسول بهره‌مند شد و این کاملا به شرایط و فضای خانه بستگی دارد. دوام و کیفیت بالای کنسول ایبلو باعث شده تا خریداران از استفاده از آن رضایت داشته باشند.

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه