ارسال رایگان به سراسر کشور – مشاوره تخصصی 09937819563

میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ

فهرست مطالب

تجهیز میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ

تاریخ انتشار: 1401/10/28
زمان مطالعه: 13 دقیقه
منبع: مجله دکوراسیون داخلی
میز و صندلی کافی شاپ

همانطور که بدون شک می‌دانید یکی از اصلی‌ترین عناصر هر فضا ازجمله کافی‌شاپ و رستوران، دکوراسیون داخلی آن است. تجهیز کافی‌شاپ‌ها به مبلمان جذاب و مناسب در جلب نظر مشتری و افزایش جذب افراد تأثیر بسیاری دارد. ایبلو یکی از آشناترین برندهای تولید انواع مبلمان است که در سال‌های اخیر در حوزه تولید مبلمان کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها نیز محصولات متنوع و بسیاری عرضه کرده است و تمام نیازها و سلایق را دربرمی‌گیرد. در ادامه به معرفی و بررسی کامل این نوع مبلمان می‌پردازیم و انواع میز و صندلی کافی‌شاپ را توضیح می‌دهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید تا تجهیز کافی‌شاپ ‌ها و رستوران‌های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

فهرست مطالب

مبلمان مناسب رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها

در سال‌های اخیر چیدمان و دکوراسیون داخلی رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. اما با این وجود بازهم بطورمعمول جهت تجهیز کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها از میز و صندلی استفاده می‌شود. البته رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های جدید بطورمعمول از کاناپه‌ها و مبلمان‌‌هایی با طرح‌های خاص جهت تجهیز دکوراسیون داخلی خود بهره می‌گیرند. این نوع مبلمان نسبت به صندلی‌ها راحتی و جذابیت بسیار بیش‌تری دارند و فضای گسترده‌تری در اختیار افراد قرار می‌دهد.

میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ

میز و صندلی یکی از اجزای اصلی هر رستوران یا کافی‌شاپ است که امروزه در انواع مختلف و بسیاری تولید و عرضه می‌شود. پیشنهاد ما به شما این است که هنگام تجهیز میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ حتماً از یک فرد آگاه و متخصص کمک گیرید تا به این ترتیب جلوه‌ای خاص به فضای موردنظر خود دهید.

جنس میز و صندلی‌ رستوران و کافی‌شاپ و انواع آن

در دنیای امروز طراحی و تولید میز و صندلی‌های کافی‌شاپ نسبت به گذشته بسیار متنوع‌تر شده است. این تجهیزات از چوب ویا فلزهای مختلف تهیه و تولید می‌شوند و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارند. لازم به ذکر است که طراحی میز و صندلی‌های جدید به شکل فضای باز هستند. در این فضا رطوبت و گرما در فصول مختلف سال وجود دارد، درنتیجه این امر باید از میز و صندلی‌های بسیار محکم استفاده کرد. این حوزه از فلزهای مختلف و بسیاری بهره می‌گیرد.

ویژگی‌های میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ

میز و صندلی‌ رستوران و کافی‌شاپ را باید مطابق با سبک و نوع فعالیت فضای و سبک نشستن افراد انتخاب کرد. چراکه همانطور که گفتیم در صنعت کافی‌شاپ و رستوران توجه به نکات مختلف می‌تواند سودآوری و پیشرفت را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. میز و صندلی‌ رستوران و کافی‌شاپ ویژگی‌های مختلف و بسیاری دارند که مهم‌ترین و اصلی‌ترین آن‌ها عبارتند از:
· استحکام و دوام بالای پایه میز و صندلی
· توجه به متراژ رستوران هنگام انتخاب وسایل
· داشتن پشتی و راحتی برای صندلی رستوران
· استفاده از رویه پارچه‌ای و چرم بسیار باکیفیت
· طراحی شیک و مدرن و متناسب با نیازهای روز
· طراحی میز و صندلی در وزن و ارتفاع مناسب جهت عدم جابه‌جایی
· استفاده از رنگ‌های مناسب و بادوام جهت میز و صندلی‌های رستوران و کافی‌شاپ
· استفاده از ابر باکیفیت و مناسب برای صندلی‌ها
· رعایت استاندارد در طراحی و تولید میز و صندلی
· و…

ویژگی‌های خوب یک تولیدکننده میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ

تجهیز میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ امروزه نسبت به گذشته تفاوت‌های بسیاری دارد، به همین جهت باید یک تولیدکننده خوب برای هر محصول خود محاسن و ویژگی‌های بسیاری را در نظر داشته باشد.

شایان ذکر است که یک تولیدکننده خوب برای تولید محصولات خود باید مطابق با اهداف تولید و رضایت مشتری برنامه‌ریزی تولید خود را انجام دهد. به این معنا که مدیر یا تولیدکننده باید پس از احداث و راه‌اندازی مرکز تولیدی خود، درخواست‌های دریافتی خود را بطورکامل جامه عمل بخشد تا به این ترتیب رضایت کامل مشتریان و مخاطبان را دریافت نماید.

بطورکلی اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های یک تولیدکننده میز و صندلی رستوران و کافی شاپ عبارت است از:

  • ارائه کیفیت یکی از مواردی است که تولیدکننده خوب باید به آن توجه داشته باشد. لازم به ذکر است که برای این امر باید میزان کارایی و کیفیت مواد تا حد بسیار زیادی افزایش یابد. بطورکلی برای این امر پیشنهاد ما به شما این است که از بهترین مواداولیه بهره گیرید.
  • تولیدکننده باید کیفیت مواد بکار رفته در ساخت محصول را حفظ  و آن را افزایش دهد. منظور از افزایش کیفیت در اینجا این است که میز و صندلی‌های کافی‌شاپ و رستوران باید مطابق با نیازها و فناوری‌های روز تجهیز شوند.

انواع سبک میز و صندلی کافی‌شاپ

همانطور که گفتیم تجهیز میز و صندلی کافی‌شاپ و رستوران در حال حاضر نسبت به گذشته بسیار متفاوت‌تر انجام می‌گیرد. هریک از رستوران‌های سطح شهر یک سبک منحصربه‌فرد دارند که با دیگری متفاوت است. بطورکلی اصلی‌ترین و مهم‌ترین این سبک‌ها عبارت است از:

  • میزو صندلی کافی شاپ سبک مدرن
  • میز و صندلی کافی شاپ سبک روباز
  • میز و صندلی کافی شاپ سبک سنتی
  • میز و صندلی کافی‌شاپ سبک کلاسیک
  • و…

میز و صندلی کافی شاپ سبک مدرن

این نوع میز و صندلی بهترین و مناسب‌ترین انتخاب برای رستوران‌های مدرن با تم شیک و حس‌وحال لاکچری و زیبا هستند. بطورمعمول صندلی‌ها و میزهای این سبک تم رنگی روشن و شاد دارند و از نظر بصری زیبایی بسیاری به فضا می‌دهند.

میز و صندلی کافی‌شاپ سبک روباز

در حال حاضر در محیط‌های روباز میز و صندلی‌ها تنوع بسیار بیش‌تری دارند و بطورمعمول با سبک رستوران انتخاب می‌شوند. لازم به ذکر است که به دلیل ارتباط مستقیم میز و صندلی با عوامل بیرونی نظیر؛ اشعه‌های خورشید، بارندگی و … بهتر است که از بهترین و مناسب‌ترین متریال استفاده نمایید. بطورکلی پیشنهاد ما به شما این است که از صندلی‌های پلاستیکی، فلزی و حصیری برای رستوران‌های روباز خود بهره گیرید. چراکه این صندلی‌ها مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل خارجی دارند و در رنگ و مدل‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند.
جالب است بدانید که در حال حاضر صندلی‌های مورداستفاده برای رستوران‌های روباز با نام‌هایی نظیر؛ مبلمان باغ، پاسیو و ویلایی معرفی و شناخته می‌شوند و در روف گاردن، تراس گاردن و طراحی باغ و رستوران به فراوانی کاربرد دارد.

هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

میز و صندلی کافی شاپ سبک سنتی

همانطور که می‌دانید رستوران‌های سنتی به‌دلیل حس‌وحال سنتی خود یک استایل مشخص دارند و بطورمعمول از چوب به‌عنوان متریال ساخت آن‌ها استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که امروزه می‌توان از تخت‌های سنتی به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای میز و صندلی‌های رستوران استفاده کرد.

میز و صندلی کافی شاپ سبک کلاسیک

در رستوران‌های سبک کلاسیک می‌توان از میز و صندلی‌های مختلف و بسیاری ازجمله صندلی‌های لهستانی، تولیکس، حصیری و… بهره گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که وسایل و اجزای سبک کلاسیک باید به خوبی نمایش‌دهنده آن باشند.

انواع سبک میز و صندلی رستورانی

میز و صندلی‌های رستورانی نیز همانند میز و صندلی‌های کافی‌شاپ انواع مختلف و بسیاری دارد که اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

میز و صندلی فلزی رستورانی

این نوع میز و صندلی مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد و برای محیط‌های روبسته یک انتخاب مناسب به شمار می‌آید. میز و صندلی‌های فلزی تنوع رنگ و طرح بسیار بالایی دارند و در حال حاضر در رستوران‌های کلاسیک و فست‌فودها به فراوانی استفاده می‌شوند. از محبوب‌ترین و آشناترین میز و صندلی‌های فلزی می‌توان به صندلی‌های رستورانی پایه ایفلی، طرح چارلز و… اشاره کرد که شما می‌توانید آن‌ها را در رستوران‌های سنتی و کلاسیک به فراوانی مشاهده نمایید.

میز و صندلی پلیمری

این نوع میز و صندلی در رنگ‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند و در برابر عوامل مختلف محیطی دوام و مقاومت بسیار بالایی دارند. لازم به ذکر است که میز و صندلی‌های پلیمری به دلیل دوام و مقاومت نسبتاً بالای خود در فضاهای باز نظیر محوطه ویلا و در کنار سایبان چتری به فراوانی کاربرد دارند.

میز و صندلی حصیری

این نوع میز و صندلی با شکل متفاوت و منحصربه‌فرد خود حس‌وحال بسیار خوبی به مشتریان القا می‌کنند و برای رستوران‌های سنتی و کلاسیک بسیار مناسب و کاربردی هستند.

میز و صندلی چوبی

این نوع میز و صندلی گرما و حس‌وحال رستوران را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهند. لازم به ذکر است میز و صندلی‌های چوبی در هنگام جابه‌جایی سروصدای بسیار کمی ایجاد می‌کنند و شما به سادگی می‌توانید آن‌ها را جابه‌جا نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که میز و صندلی‌های چوبی بهترین و مناسب‌ترین انتخاب برای انواع کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های با سبک‌های مختلف هستند.

تولیدی ایبلو

ایبلو یکی از محبوب‌ترین و آشناترین برندهای تولید و عرضه انواع مبلمان، میزنهارخوری، میزتلوزیون، میز و صندلی در حوزه‌های مختلف ازجمله هتلی، رستوران، کافی‌شاپ و خانگی و … است. تجهیز کافی‌شاپ ‌ها و رستوران‌ها به مبلمان در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به همین جهت ایبلو نیز مانند دیگر تولیدی‌ها در این حوزه مبلمان مختلف و بسیاری عرضه می‌کند.

مبلمان رستورانی ایبلو کیفیت و دوام بسیار بالایی دارند و از باکیفیت‌ترین متریال‌ها تولید می‌شوند. این گروه از مبلمان با تنوع بسیار بالای خود تمام نیازها و سلایق را دربرمی‌گیرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که ایبلو یکی از بهترین و محبوب‌ترین تولیدکنندگان در حوزه‌ی انواع میز و صندلی رستوران و کافی‌شاپ نیز است و محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید می‌کند.

جمع‌بندی

در مطالب فوق به بررسی تجهیز کافی‌شاپ ‌ها و رستوران‌ها به مبلمان پرداختیم. همانطور که گفتیم یکی از اصلی‌ترین عناصر هر فضا ازجمله کافی‌شاپ و رستوران، دکوراسیون داخلی آن است. تجهیز کافی‌شاپ‌ها به مبلمان جذاب و مناسب در جلب نظر مشتری و افزایش جذب افراد تأثیر بسیاری دارد. ایبلو یکی از برندهای آشنا در تولید انواع مبلمان و میز و صندلی‌های کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها است که در سال‌های اخیر محبوبیت بسیاری در میان افراد پیدا کرده است.

واحد تحقیق و توسعه مبلمان ایبلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه