جستجو

انواع لاوست ایبلو

نوع پارچه
پارچه مورد نظر را انتخاب کنید
مبل راحتی لاوست

مبل راحتی لاوست

قیمت اصلی 8,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,900,000 تومان است.

لاوست

مبل لاوست که بیشتر به مبل و صندلی عاشقانه معروف است در سال‌های اخیر بیشتر از قبل مورد توجه مردم قرار گرفته است. عشق در خانواده‌های ایرانی حرف اول را می‌زند و انسان‌ها هر چیزی را که مربوط به عشق و عاشقی باشد بیشتر دوست دارند. بخصوص در بین زوج‌های جوان اشتیاق به این مسئله بیشتر دیده می‌شود.

لاوست هم نوعی مبل عاشقانه است و مهم‌ترین دلیلی که باعث ماندگاری این مبل‌ها در طول سالیان شده همین موضوع است. مجموعه ایبلو هم در راستای توجه به نیاز و خواسته افراد نوعی از مبل لاوست را طراحی و تولید کرده است. پایه و اساس طراحی این محصول، صمیمیت و نزدیکی به یکدیگر است.

در زمان‌های گذشته که این مبل برای اولین بار تولید شد علاوه بر ایجاد صمیمیت بین دو نفر باعث می‌شد تا خانم‌هایی با لباس‌های پف‌دار به راحتی روی آن بنشینند. چون عرض این مبل‌ها به گونه‌ای است که امکان نشستن دو نفر به طور همزمان را فراهم می‌کند. امروزه این مبل‌ها با تنوع بالایی تولید می‌شوند و هر مدل از آن‌ها با یک دکوراسیون و سلیقه‌ای سازگاری دارد.

لاوست‌ها انواع مختلفی دارند. بعضی از آن‌ها دارای تکیه‌گاه، دسته و پایه هستند درحالیکه برخی مدل‌ها کاملا متفاوت طراحی می‌شوند. مبل لاوست ایبلو جزو مدل‌هایی است که تکیه‌گاه و دسته ندارد و به شکل خاصی طراحی شده است. این مبل عاشقانه حالت منحنی دارد و پایه‌های کوچکی در قسمت زیرین آن قرار دارند.

لاوست ایبلو یک مبل راحتی و در عین حال مدرن است و برای تکمیل دکوراسیون مدرن و چیدمان غیررسمی می‌توان از آن استفاده کرد. لاوست کاربرد زیادی دارد و در بخش‌های مختلفی از خانه قرار داده می‌شود.

اگر خانه‌ای با متراژ کم دارید و یا قسمتی از فضای داخلی خالی مانده و امکان قرار دادن مبل‌های دیگر در آن‌جا وجود ندارد لاوست ایبلو بهترین گزینه برای پر کردن این مکان است. البته در فضاهای بزرگ و وسیع نیز دستان برای استفاده از لاوست‌ها آزاد است. در اتاق خواب نیز به عنوان پاف مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر زمان که خواستید می‌توانید روی آن لم داده و استراحت کنید. وجود لاوست در فضای خانه، دکوراسیون را منحصر به فرد جلوه می‌دهد.

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه