جستجو

1. به منظور قطعی شدن سفارش شما، حتماً باید میزان 100% مبلغ فاکتور در زمان صدور فاکتور پرداخت گردد. چنانچه این امر به هر دلیلی میسر نشود، تا زمان تکمیل پیش پرداخت سفارش فوق به واحد تولید ارسال نخواهد شد و طبیعتا ممکن است پس از آن پارچه‌های انتخابی شما تمام شده باشد، ضمن اینکه تاریخ تحویل محصولات به میزان تعداد روزهای تاخیر و یا حتی بیشتر به تعویق خواهد افتاد.

2. انصراف تا 24 ساعت از زمان ثبت سفارش بدون کسر هرگونه هزینه امکان پذیر می‌باشد، در صورت انصراف پس از آن زمان و تا قبل از سفارش پارچه 10% و بعد از سفارش پارچه و یا ساخت 25% از کل مبلغ مورد سفارش کسر گردیده و مابقی مستردد می‌گردد. استرداد محصولاتی که ابعاد آن بنا به تقاضای مشتری تغییر یافته است، تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی‌باشد.

3. امکان تغییرات و اعمال ویرایش در ردیف های فاکتور پس از 24 ساعت از تایید نهایی و امضای آن توسط خریدار غیرممکن خواهد بود.

4. جهت تامین خودرو قبل از ارسال کالا، تسویه حساب کامل الزامی است. 

5. با توجه به اینکه ارسال برای هر شهرستان بر اساس زمانبندی‌های از پیش تعیین شده انجام می‌گردد، لذا چنانچه خریدار در زمان مقرر تسویه ننماید، ارسال محصولات ایشان با ارسال دوره‌ی بعد (اغلب پانزده تا بیست روز بعد)، انجام خواهد پذیرفت، درصورت هرگونه تقاضای دیگر از سمت مشتری، هزینه ی حمل به عهده‌ی ایشان می‌باشد.

6. در ایبلو، عمده‌ی محصولات بصورت دستی و با تکیه بر مهارت استادکاران تولید می‌گردند. لذا انتظار سیستم ماشینی از محصولات را نداشته باشید، ضمن اینکه به همین دلیل ممکن است تولید محصولات چندین روز زودتر و یا دیرتر به اتمام برسد.

7. نظر به اینکه کالاهای مورد سفارش فقط بنا به درخواست خریدار تولید می‌گردد، لذا ایبلو هیچ مسئولیتی نسبت به تعداد، ابعاد و ترکیب رنگ انتخابی نداشته و سفارش قابل تعویض نمی‌باشد.

8. استراکچر مبلمان از چوب‌های جنگلی استفاده می‌شود. زیرکار مبل‌ها اغلب فنر کشی شده و دانسیته‌ی اسفنج مورد استفاده از نوع 35 کیلویی می‌باشد.

9. پایه و اتصالات کلیه محصولات و چوب‌هایی که در نمای کار هستند از چوب راش خارجی و صفحات تمامی محصولاتی که در ایبلو تولید می‌گردد، از MDF خام با روکش بلوط و راش می‌باشد. “تاکید می‌گردد که صفحات تمام چوب نیستند و ضمن اینکه نیاز به مراقبت دارند و نباید اجسام گرم و مرطوب با آنها تماس مستقیم داشته باشد.”

10. کلیه‌ی کالاها بجز کالاهایی که بصورت اوت لت (حراج) بفروش می‌رسند، دارای دو سال گارانتی می باشد. گارانتی شامل : استراکچر محصولات، سیستم های ارتجاعی و موارد زیرکار است و هرگز مشمول رنگ محصولات که در معرض آسیب پذیری هستند و پارچه که تولید و تکنولوژی آن در اختیار ما نیست، نمی باشد.

11. بلافاصله پس از خروج کلیه‌ی کالاها از درب کارخانه گارانتی بصورت خودکار آغاز گردیده و جهت انجام امور گارانتی نیازی به ارائه ی برگ گارانتی نمی‌باشد.

12. چنانچه خریدار برنامه های زمانی خود را با تیم ارسال کالا در ایبلو هماهنگ نماید، هزینه ی حمل و تحویل کالا در شهر مشهد تا درون منزل و سراسر ایران تا جلوی درب ساختمان بصورت رایگان برای ایشان انجام می‌پذیرد.

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه